Тиждень історії

Звіт про проведення тижня історії

22-26 січня 2018 р. в Дмитрівській ЗОШ проходив тиждень історії. Були заплановані та проведені різноманітні заходи із залучення школярів різних вікових груп. До проведення вікторин, круглих столів, ігор долучились не лише вчителі історії, а й інші вчителі-предметники і, звісно, класні керівники.

/Files/images/tijden_stor/20180125_121848.jpg

Найбільше емоцій у всій учасників викликав "День лектора", вході якого учениці 10-го класу Дарина Паламарчук та Юлія Терещенко відвідали учнів 4-А класу (класний керівник В.В.Алдошина) та розповіли їм про визначні події сторічної давнини: утворення Української народної республіки та проголошення її незалежності IV Універсалом Центральної Ради. Молодші школярі жваво відреагували на лекцію і особливо зацікавились ілюстраціями, якими дівчата супроводжували свою розповідь.

/Files/images/tijden_stor/20180125_122019.jpg

Змістовним був круглий стіл «Українська діаспора і світове товариство», проведений в 11-му класі вчителем англійської мови Х.Д.Сідаковою. Учні дізнались про життя української діаспори в англомовних країнах та обговорили внесок діаспорян в українську та світову культуру і політику.

/Files/images/tijden_stor/20180125_144232.jpg

Учні 5-х класів, що лише нещодавно почали вивчати історію, висловили свої думки та міркування в "Листах в минуле", адресованих учасників бою під Крутами.

Найвеселішим та найцікавішим заходом Тижня історії учні визнали квест "Українські традиції та звичаї", що проводився за участю школярів 8-А, 8-Б та 9-Б класу. Школярі відповідали на питання про народні символи та свята, співали народних пісень та розгадували ребус. Впевнену перемогу отримала збірна команда у складі учня 9-Б класу Андрія Сороки, учениці 8-А класу Насті Лясковської та учениці 8-Б класу Олі Павленко.

/Files/images/tijden_stor/IMAG1940.jpg

Завершився цей насичений тиждень конкурсом театральних постановок. Учні 6-х класів підготували міні-вистави, а 7-го - виступ з цікавинками про Україну. Найбільший успіх мав виступ 6-А класу з виставою "Олімпійські боги", вони отримали одразу дві грамоти: за найкращі костюми та за найкращу акторську гру, а окрім того - отримали найбільше "лайків" від глядачів.

/Files/images/tijden_stor/IMAG1956.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 66

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.