КАТАЛОГ

На цій сторінці можна переглянути і завантажити матеріали

педагогічної виставки 2018

Анотації

1. «Плани-конспектиуроків з фізичноїкультури. Варіативний модуль «ГІМНАСТИКА» 6 клас».

З досвіду роботи вчителя фізичної культури Косенко Тетяни Миколаївни.

В роботі подаються конспекти уроків із фізичної культури для учнів 6 класу за навчальною програмою з фізичної культури для 5–9 класів загальноосвітніх навчальних закладів підготовлена робочою групою у 2012 році: Т. Ю. Круцевич. Автори: С. М. Чешейко, Н. С. Кравченко, Л. А. Галенко. Варіативний модуль ГІМНАСТИКА. Основною метою уроків є формування в учнів свідомого ставлення до власного здоров’я та впровадження здоров’язберігаючих технологій, сприяння розвитку фізичних та морально-вольових якостей.

Викладений у даній збірці матеріал сформований на основі власного досвіду та аналізу методичної літератури.

Матеріал може бути корисним для вчителів фізичної культури.

2. «Удосконалення навиків у розв’язуванні експериментальних задач з хімії».

З досвіду роботи вчителя хімії Кукуріки Лариси Андріївни.

Під час вивчення хімії навчальний експеримент одночасно служить і джерелом знань, і методом навчання, виховання, розвитку учнів, і головним засобом наочності.

У роботі представлені різні типи розв’язування експериментальних задач неорганічної та органічної хімії.

Посібник буде корисний вчителям хімії загальноосвітніх навчальних закладів.

3. «Вивчення творів В.О. Сухомлинського в початковій школі».

З досвіду роботи вчителя початкових класів Ващенко Катерини Миколаївни.

У роботі з'ясовано місце та значення творів В. Сухомлинського у навчально-виховному процесі початкової школи. Розглянуто і проаналізовано психолого-педагогічні особливості формування ціннісних орієнтирів у молодших школярів. Розкрито форми організації уроків читання, напрямки удосконалення методики проведення таких уроків при вивченні курсу читання у початковій школі.

Проведення уроків читання за творами В. Сухомлинського позитивно впливає на формування духовно-морального світогляду дітей, а також впливає на рівень навчальних досягнень молодших школярів з курсу читання. Твори Сухомлинського допомагають вчителю достукатись до душі кожної дитини.

Робота розрахована для вчителів початкових класів.

4. «Використання прислів’їв та скоромовок на уроках літературного читання».

З досвіду роботи вчителя початкових класів Осіпової Наталії Миколаївни.

У матеріалах досвіду запропоновано використання прислів’їв, скоромовок в різних цікавих формах для формування навички читання школярів, що зроблять навчання цікавішим і допоможуть відпрацювати правильну вимову звуків.

Адресовано вчителям початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів.

5. «Ігрові вправи на уроках навчання грамоти».

З досвіду роботи вчителя початкових класів Зубчик Ірини Борисівни.

Пропонована навчально-методична робота містить відомості, які дадуть змогу протягом навчального року підвищити ефективності навчальної діяльності учнів початкових класів. Використання поданих завдань та ігор у навчанні сприятиме не лише розвитку уяви і літературних здібностей учнів, воно дає змогу забезпечити розвиток особистості дитини.

Роботу призначено для учнів початкового ступеня навчання, вчителів початкових класів.

6. Збірник контрольних робіт для 2 класу «Кроки до успіху».

З досвіду роботи вчителя початкових класів Цісельської Тетяни Володимирівни.

Збірка містить перевірні контрольні роботи для тематичного, семестрового та підсумкового контролю навчальних досягнень учнів 2 класу з природознавства, математики, української мови та літературного читання. Завдання контрольних робіт відповідають «Орієнтовним вимогам до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи та чинним навчальним програмам».

Для вчителыв початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів.

КАТАЛОГ

На цій сторінці можна переглянути і завантажити матеріали

педагогічної виставки 2017

З досвіду роботи вчителя англійської мови Гальчук Оксани Миколаївни.

Підсумкові контрольні роботи з англійської мови за кожною з тем підручника та семестрове оцінювання з чотирьох видів мовленнєвої діяльності, що полегшує роботу вчителя з підготовки до уроку написання тематичної контрольної роботи та контрольних робіт в кінці семестру.

Завдання підібрані так, щоб не лише перевірити засвоєний матеріал з теми, а й завдання були сучасними та цікавими учням.
Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів англійської мови.

З досвіду роботи вчителя англійської мови Федоренко Таїсії Яківни.

У роботі подаються план конспекти уроків з англійської мови із теми “Around Great Britain and Ukraine ” для учнів 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів за підручником А.М. Несвіт. Уроки допоможуть учням удосконалити свої вміння та навички у всіх видах мовленнєвої діяльності, розширити свій кругозір, збагатити свій словниковий запас, проявити свої творчі та акторські здібності, реалізувати себе як цілісна та розвинена особистість. Автор акцентує увагу на доцільному використанні інтерактивних методів і форм. Цей матеріал стане у нагоді усім вчителям англійської мови.

З досвіду роботи вчителя початкових класів Дмитренко Надії Василівни.

Система розробок уроків з української мови у 4 класі з теми «Займенник», які складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.).

Запропоновано зразки бесід підчас вивчення нової для учнів частини мови, опорні схеми, таблиці, малюнки, різні види робіт над мовним матеріалом та правилами, каліграфічні хвилинки, творчі завдання, самостійні роботи, цікавий ігровий матеріал. Основна увага при складанні завдань спрямована на самостійну, пізнавальну роботу учнів та розвиток пам’яті молодших школярів.

Для вчителів початкових класів та студентів педагогічних навчальних закладів.

З досвіду роботи вчителя фізики Ніколаєвої Лесі Дмитрівни.

Посібник складений відповідно до нової програми з фізики (12-річна школа) і являє собою збірник фізичних диктантів, самостійних і контрольних робіт для учнів 7 класу. Диктанти дозволяють учителю за короткий термін перевірити рівень засвоєння учнями програмового матеріалу, вчасно виявити прогалини в їхніх знаннях та відповідно скорегувати навчальну діяльність.

Посібник може бути використаний у комплекті з будь-яким чинним підручником з фізики. Призначено для вчителів фізики, учнів 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

З досвіду роботи вчителя образотворчого мистецтва Козачок Марини Леонідівни.

Тема розроблена за програмою з образотворчого мистецтва та за підручником С.М.Железняк, О.В.Ламонової (рекомендованим наказом МОНМСУ від 04.01.2013р. №10). Наведені тут плани-конспекти уроків з образотворчого мистецтва у 5-му класі допоможуть учителеві підготуватись до уроку.

З досвіду роботи вчителя фізичної культури Костюка Віталія Володимировича.

У роботі подаються план конспекти уроків з фізичної культури із теми «Баскетбол» для учнів 4, 6, 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів, відповідно до чинної програми з фізичної культури. Уроки допоможуть учням удосконалити свої вміння та навички з спортивної гри «Баскетбол» , а також розвивати навички роботи в команді, групах. Ці розробки уроків допоможуть вчителям виховувати в учнів любов до спорту та здорового способу життя.

З досвіду роботи вчителя української мови та літератури Опар’єнко Наталії Віталіївни.

Проект: «Немає вищої святині, ніж чисте сяйво доброти» здійснений в Дмитрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з 01.09.2015 до 20.03.2017 року. До участі в проекті залучено всіх учнів школи, а також педагогічний та батьківський колективи. Залучення до участі у проекті має за мету формування гармонійно розвиненої, суспільно активної особистості з чіткою громадянською позицією; виховувати бажання жити у процвітаючій, вільній країні, розуміння своєї причетності до всіх подій, які відбуваються у житті, заохочення до добрих вчинків і корисних справ.

З досвіду роботи соціального педагога Станко Наталії Іванівни.

Одним із напрямів діяльності соціального педагога є профілактика негативних проявів у поведінці учнів, формування правової свідомості та соціально прийнятих норм поведінки.

Нині у профілактичній діяльності широко застосовуються інноваційні методики. Одним із таких методів є інтерактивні заняття та заняття з елементами тренінгу.

Тренінгові заняття є одним з найефективніших методів профілактичної роботи з учнями, в ході проведення якого учасники не лише отримують нову інформацію, а й формують нові вміння та переконання. Для використання в роботі соціального педагога.

З досвіду роботи вчителя зарубіжної літератури Владовської Зої Миколаївни.

У роботі подаються план конспекти уроків з зарубіжної літератури з теми «Література доби Відродження »для учнів 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів за підручником Є.Волощука, О.Слободянюк. Уроки допоможуть учням розширити свій кругозір, збагатити свій словниковий запас, проявити свої творчі та акторські здібності, реалізувати себе як цілісна та розвинена особистість.

Завдання підібрані так, щоб не лише перевірити засвоєний матеріал з теми, а й завдання були сучасними та цікавими учням.

Кiлькiсть переглядiв: 698

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.