НАКАЗ

16 травня 2017 року № 75

Про підсумки роботи з обдарованими дітьми

та учнівською молоддю

на кінець 2016 – 2017 навчального року

У 2016/2017 навчальному році робота з обдарованими дітьми та учнівською молоддю проводилася відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», наказу Міністерства освіти і науки від 10.11.2014 р. №1287 «Про затвердження Положення про наукові товариства учнів» (Зареєстровано в Міністерствіюстиції України 25 листопада 2014 р. за № 1495/26272), наказу відділу освіти Києво – Святошинської районної державної адміністрації від 25 червня 2015 року № 241 «Про затвердження Положення про наукове товариство учнів Києво – Святошинського району», річного плану роботи відділу освіти, школи на 2016/2017 навчальний рік.

Робота педагогічного колективу проводилася за програмою виявлення та підтримки талановитої молоді, створення умов, необхідних для розвитку індивідуальних та творчих здібностей учнів. Так обдарованих дітей у школі залучали до пошукової роботи, де вони могли показати свої індивідуальні можливості та здібності. Для розвитку творчих здібностей учнів були проведені предметні олімпіади, дитячі конкурси, фестивалі, спортивні змагання, а також дітей залучали до гурткової роботи на базі школи та будинку культури, за бажанням у інших місцях.

У 2016-2017 навчальному році вчителями здійснені такі заходи:

- проведено шкільний етап предметних олімпіад із базових дисциплін;

- участь у ІІ (районному) етапі предметних олімпіад із базових дисциплін;

- проведено шкільні конкурси та виставки творчих робіт учнів, які були спрямовані на виявлення та самоаналіз обдарованих дітей;

- участь в районних, обласних, Всеукраїнських конкурсах та акціях;

- забезпечено роботу шкільних гуртків, курсів за вибором та факультативів, враховуючи побажання учнів;

- забезпечено інформування досягнень учнів на офіційному сайті, де гуртківці також вчаться завантажувати інформацію;

- впроваджується проектна діяльність:

Вчитель Класи Напрями роботи
Гуртки
1 Бернацька В.В. 8-9 класи Гурток патріотичного виховання «Патріотика»
2 Іванько Я.Л. 5-10 класи Історичний гурток «Знай наших»
3 Козачок М.Л. 1-8 класи Образотворче мистецтво «Веселка»
4 Штомпіль О.В. 8-9 класи Інформатика «Інформ»
Курси за вибором
1 Терещенко О.М. 8-А, 8-Б Математика «Історія розвитку математики»
2 Буцій О.Я. 6 Географія культури Європи
3 Кукуріка Л.А. 7-А, 7-Б, 8-А, 8-Б Хімічні реакції
4 Іванько Я.Л. 7-А, 7-Б, 8-А, 8-Б Історія «Живи за правилами»
5 Станко Н.І. 9-А, 9-Б Моя майбутня професія «Правила вибору»
6 Кукуріка Л.А. 9-А, 9-Б «Світ хімії і ми»
7 Бовсуноаська Г.І. 9-А Російська мова
Факультативи
1 Ніколаєва Л.Д. 5-А, 5-Б Математичний калейдоскоп
2 Терещенко О.М. 6 Математичний калейдоскоп
3 Кукуріка Л.А. 10, 11 Розв’язування задач з хімії
4 Терещенко О.М. 10 Математика
5 Медведчук О.Ю. 10 Інформатика

Для розвитку творчих здібностей учнів було проведено ряд заходів:

- «Олімпійський тиждень».

- «День українського козацтва», присвяченого Дню захисника Вітчизни.

- Предметні тижні – образотворчого мистецтва «Всьому потрібно вчитися. Мистецтво – не виняток» (1– 8 класи).

- Тиждень патріотичного виховання «Всі ми діти України.»

- Українська мова та література «День української писемності» (5 – 11 класи).

- Українська мова та література «Шевченківські дні» (1 – 11 класи).

- Англійська мова 1 – 4 класи, 5 – 11 класи «We like English».

Участь у навчальних конкурсах:

Тема роботи Прізвище та ім’я учнів, клас Керівник, посада
1 Прислів’я вивчай – антоніми шукай. 2-В клас Цісельська Т.В. вчитель початкових класів
2 Звичаї та традиції українського народу «Різдвяний вертеп» 8 –Б клас Буцій О.Я. – вчитель географії

У школі створено товариство «Пошук», де кожна дитина може реалізувати свої творчі здібності у відділеннях МАН:

- Відділення мовознавства – Вознюк Н.В., Опар’єнко Н.В.

- Відділення мистецтвознавства - Козачок М.Л. – Бєлкіна М. – 7-А клас «Петриківський розпис на Київщині».

- Відділення історії – Іванько Я.Л. – Бардаш І. – 10 клас «Історична реконструкція образу вояка УПА».

- Відділення фізики та астрономії – Ніколаєва Л.Д. – Нідзельська С. 8-Б клас.

- Відділення хімії та біології, екології – Кукуріка Л.А., Костюк С.В. – Терещенко Ю. – 9-А клас.

- Відділення математики – Терещенко О.М. – Красьоха О., Куркодим І. – 7- А клас.

- Відділення комп’ютерних наук – Штомпіль О.В. – Савенко Д.

- гурткова робота за напрямками: - гурток патріотичного виховання « Патріотика»; - гурток краєзнавчого напрямку «Знай наших»; - гурток «Інформ»; гурток «Веселка»; гурток «Лідер»; гурток «Кераміка»; хореографічний ансамбль «Любисток»; віамодельний гурток;

- ансамбль спортивного та бального танцю «Парадайз»;

- вокально – естрадна студія «Барви», секція «Футбол»; секція «Фрі-файт»; секція «Реґбі».

Разом з практичним психологом школи розроблено та впроваджено методику діагностики обдарованості з метою виявлення природних нахилів в різних сферах практичної діяльності: методика Равена «Школа прогресивних матриць», «Шкільна мотивація в адаптації Н.Лусканової», виявлення та оцінка комунікативних та організаторських схильностей (КОС – 1), тест інтелекту Р. Кеттела, тест вивчення рівня активності учнів» за Б. Пашнєв. Забезпечено постійний патронат психологічної служби над обдарованими дітьми.

Учні разом зі своїми керівниками працюють в МАН:

Назва навчальних конкурсів Результативність участі учнів
Взяли участь у ІІ етапі предметних олімпіад – 15 учнів Федорченко Вікторія - 7-А клас, (образотворче мистецтво) - 2 місце, Терещенко Ю. - 9-А клас, – 3 місце – хімія, Нідзельська Софія - 8-Б клас, (фізика ) - 4 місце, Терещенко Юлія - 9-А клас, (фізика) - 4 місце, Бардаш Іван - 10 клас (географія) - 4 місце.
Інтелектуальна олімпіада – 2 учні Терещенко Юлія, Сотнічук Тетяна – 9-А клас (учасники)
Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник - 2017» - 63 учні Диплом ІІ ступеня регіонального рівня - Іванько Орест -5-А клас Диплом І ступеня Регіонального рівня – Кисель Марина, Кучер Софія - 5-А клас, Радука Маргарита, Гречинська Діана, Цимбалюк Карина, Буцій Олена - 5-Б клас, Платонова Олена, Куркодим Іван, Іщук Ілля, Кукуріка Яна - 7-А клас, Павленко Ольга, Ковальчук Ольга, Фурман Діана, Піка Артем - 7-Бклас.
Районний етап конкурсу знавців української мови імені П.Яцика - учнів – 7 учнів Цимбалюк Ольга – ІІ м. Учасники:
  • Тарасенко Катерина (3-Аклас)
  • Каленіченко Вікторія (4-Бклас)
  • Григор’єв Богдан (4-Б клас)
  • Слободянюк Алла (6 клас)
  • Манукян Сабріна (8-Б клас)
  • Слєпченко Марія (9-Б клас)
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка – 5 учнів Учасники:
  • Слободянюк Алла (6 клас)
  • Красьоха Ольга (7-А клас)
  • Нідзельська Софія (8-Б клас)
  • Терещенко Юлія (9-А клас)
  • Цимбалюк Ольга (5-Б клас)
Предметні олімпіади «Олімпус – 2016» - 26 учнів. Диплом лауреата - Гречанова Аліна - 4-Б клас
Всеукраїнський конкурсз англійської мови «Гринвіч» - учнів 59 учнів «Золотий сертифікат» - Томассе Леонард -2-Б клас, Гальчук Дмитро -2-А клас, Гальчук Ярослав – 8-Бклас. «Срібний сертифікат» - Юзепольська Поліна, Калашніков Денис - 2-Б клас, Савун Владислав -2-А клас, Каленіченко Вікторія, Кучеренко Анастасія -4-А клас, «Бронзовий сертифікат» - Перцов Даніїл -3-А клас, Учасники: 50 учнів.
Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс «Левеня»- 9 учнів Добрий результат: 4 учні Красьоха Ольга, Бєлкіна Марія, Куркодим Іван -7-А клас, Зозуля Лариса -7-Б клас Учасники: 5 учнів.
Конкурс «Кенгуру» - 77 учнів Добрий результат: 8 учнів Цимбалюк Максим -4-Б клас, Іванько Орест, Ніколаєв В’ячеслав, Шанковський Антоон -5-А клас, Красьоха Ольга, Бєлкіна Марія -7-А клас, Сотнічук Тетяна -9-А клас Учасники: 69 учнів.
Міжнародному проекті «Міксіке в Україні» (освітнє онлайн середовище) – 100 учнів Найбільша кількість балів: Бойко Андрій -5-А клас; Жуковський Євгеній -5-Б клас; Агеєва Каріна -8-А клас; Гальчук Я., Нідзельська Софія -8-Б клас; Коваленко Максим, Терещенко Юлія -9-А клас; Слєпченко Марія 9-Б клас; Жураківський Валентин -1’1 клас.
«Година КОДУ» 100 учнів 5 – 11 Всі учасники.
Інтерактивний конкурс Вчи.ком.юа з математики для початкової школи з усного рахунку - 26 учнів. Тарганчук Оксана -1-Бклас.
Районна Спартакіада школярів
Зональні змагання з шахів І місце Дьохтяренко Катерина -10 клас, Єгоров Нікіта, Назаров Микита -11 клас,
Зональні змагання з тенісу 4 місце Дьохтяренко Катерина, Грінь Віталій -10 клас, Єгоров Нікіта -11 клас.
Зональні змагання з легкої атлетики 4 місце Березнюк К. -8-А клас (стрибок у довжину – 3 місце), Мудрак Олександр -8-Б клас ( метанння м’яча на дальність – 3 місце).
Зональні змагання з баскетболу 4 місце Неклюдов Євгеній, Штомпіль Даніїл, Савченко Віталій, Яковчук Дмитро -9-А клас. Лихошва Вячеслав -9-Б клас. Тимчук Даніїл -7-Б клас, Грінь Віталій, Рябенко Роман, Корнейчук Назар -10 клас. Єгоров Нікіта, Сліпчук Богдан -11 клас.
Зональні змагання з футболу 4 місце Бойко Андрій, Потята Микола -5-А клас, Кучеріна Роман, Зенькін Єгор -5-Б клас, Григоренко Назар -6 клас, Березнюк Костянтин -8-А, Гальчук Ярослав, Мудрак Олександр, Хамайко Володимир -8-Б клас.
Районний відбірковий етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє» - 13 учнів Учасники:
  • Лой Анастасія - 6 клас,
  • Красьоха Ольга - 7-А клас
  • Куриленко Олександра - 8-А клас,
  • Терещенко Юлія, Сотнічук Тетяна, Комаровська Вікторія,Науменко Іванна,
Отрощенко Катерина, Штомпіль Данило (9-А клас)
  • Гавриков Олексій - 7-Б клас,
  • Буцій Богдан - 9-Б клас,
  • Мудрак Олександр, Шпортько Олександра - 8-Б клас.
Назва дитячих конкурсів Результативність участі учнів
Всеукарїнська природоохоронна акція «Птах року» - 35 учнів Дипломи відділу освіти: Пижов Д., Борсук А., Сімороз В., Неклюдов Є., терещенко Ю., Дьохтяренко К., Рибачок М., Лісова О., Євтюшин А., Лісова Н.
Районний конкурс «Лідер року» - 1 Красьоха О – ІІ м.
Всеукраїнський конкурс юних фотоматорів «Моя Україно!» - 8 0
Фотоконкурс «Неосяжна моя Україна» - 23 Тарасенко К., Топоровська В. – ІІІ м.
Конкурс дитячих робіт «Космічна фантазія» - 15 учнів Федорченко В., - І м. Сімороз В - грамота
Всеукарїнська виставка конкурс «Нововрічна композиція» - 12 учнів Цимбал А, Євтюшин А., Гальчук Я. – І м. Борсук А., Крамар Ю., - ІІ м. Рибачок М., Скульська А. – ІІІ м.
Виставка конкурс дитячих малюнків «Право очима дітей» - 28 Лісова О. – ІІІ м.
Підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея» - 4 0
Чарівна палітра - 2 Сімороз В. – ІІ м., Федорченко В. – ІІІ м.
Український сувенір – 6 учнів 0
Галерея кімнатних рослин – 20 учнів 0
Районний конкурс « Суспільно значущий проект учнівського самоврядування» - 1 Красьоха О. – найкращий проект
Виставка – конкурс писанок «Великоднє диво» - 22 учнів Савун В. – І м.; Цимбал А., Гавриков О. – ІІ Новік К. , Люта Д. – ІІІ м.
Всього учнів, які взяли участь у районних дитячих конкурсах: 181 Призерів: 29 І м. – 4; ІІ м. – 5; ІІІ м. - 20

Щоб переглянути наказ повністю, завантажте його з вкладень внизу сторінки

Кiлькiсть переглядiв: 172

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.